MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7968009
nr 796 8009
Stolar
6 st, England
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:49:52
1.100 kr